מהו רייקי?

המילה "רייקי" מורכבת משתי מילים יפניות" "ריי" ו"קי".

פירוש המילה "ריי": אוניברסאלי, עולמי. היא נוכחת בכל מקום. זהו ידע על- טבעי או תודעה רוחנית. זו החוכמה המגיעה מאלוהים, או מכוח עליון, או מהאני העליון שלנו. זו תודעה אלוהית היודעת הכל, מבינה כל אדם באופן מושלם, יודעת את הסיבות לכל הבעיות והקשיים שהאדם נתון בהם ויודעת מה לעשות כדי לרפא אותם.
פירוש המילה "קִי": כוח החיים. כוח זה קרוי גם כוח חיים חיוני או כוח חיים אוניברסאלי. זו אנרגיה לא פיסית, אשר מניעה את כל היצורים החיים. כל עוד משהו חי, כוח החיים זורם דרכו ומקיף אותו. כאשר מישהו נפטר, כוח החיים עוזב אותו. אם כוח החיים קטן או שקיימת חסימה בזרימה של כוח החיים – האדם יהיה פגיע יותר למחלות. כאשר כוח החיים גדול וזורם בחופשיות – האדם יהיה פגיע פחות למחלות .
כוח החיים משחק תפקיד חשוב בכל מה שאנו עושים. הוא מניע את הגוף, ומהווה את האנרגיה העיקרית של הרגשות, המחשבות והחיים הרוחניים שלנו.
התודעה האלוהית הקרויה "ריי", היא זו שמדריכה את כוח החיים הקרוי "קי", בהתמחות שאותה אנו מכנים רייקי. לפיכך, ניתן להגדיר רייקי כאנרגיית חיים מודרכת באופן רוחני. רייקי היא אנרגיית חיים אוניברסאלית.

*אנשים העוסקים כבר בעבודת ריפוי, מדווחים שלאחר שקיבלו כיוונוני רייקי ממאסטר רייקי חשו התגברות של 50% לפחות בכוח אנרגיות הריפוי שלהם.

רייקי זו אנרגיה המחזקת ומעצימה את שיטות הריפוי האחרות ומשלימה אותן.
רייקי זו אנרגיית החיים האחראית למחשבות ולרגשות החיוביים והשלילים בגופנו. מחשבות שליליות מפריעות לזרימת האנרגיה והפרעה זו גורמת לפגיעה בפעולות התקינות של תאי הגוף.
טיפולי רייקי מתקנים את זרימת האנרגיה וטוענים את הגוף באנרגיה חיובית. טיפולי רייקי גם מעלים את רמת האנרגיה העוטפת את גופנו ובכך עוזרים לתיפקוד הנכון של תאי הגוף והאיברים בגופנו.
כל אחד יכול ללמוד רייקי. רייקי ניתן לשימוש ללא תלות ביכולות שיכליות, פיסיות או רוחניות מיוחדות, ולכן רייקי זו אנרגיה זמינה לכל אדם ללא קשר לכישוריו, גילו או הרקע שלו. רייקי היא צורה טהורה של ריפוי, שאינה תלויה בכישרון אישי או ביכולת נרכשת.
היתרון הגדול של אנרגיית הרייקי הוא, שבנוסף לטיפול רייקי באחרים אנו יכולים קודם כל לטפל טיפול רייקי שלם בעצמנו ולרפא את עצמנו.

*זיכרו: אנו מביאים על עצמנו את כל הבעיות ואת כל המחלות, ואנו יכולים גם לטפל בעצמנו ולרפא את עצמנו.

בעזרת רייקי אנו באמת יכולים לחיות חיים מלאי אושר, שמחה, אור, אהבה וריפוי.
למרות שרייקי היא דרך חיים רוחנית, היא אינה דת ואינה כת.
כל אחד יכול ליהנות מאנרגיית רייקי, ללא קשר לאמונתו. אנשים דתיים, העוסקים באנרגיית רייקי, מאמינים שאנרגיית רייקי ניתנה על- ידי האל והדבר מחזק את אמונתם.


כיצד אנרגיית רייקי מועברת ממאסטר רייקי מלמד אל התלמיד?

רייקי מועברת לתלמיד על- ידי מומחה רייקי, מאסטר רייקי, בזמן תהליך הנקרא "חניכה" או "כיוונון". תהליך זה פותח את מרכזי האנרגייה של הכתר (הקודקוד), הלב וכף היד ויוצר קשר מיוחד בין התלמיד ומקור ה-רייקי.
חניכת רייקי הינה חווייה רוחנית רבת עוצמה. חניכת רייקי מסוגלת להגביר אף את הרגישות הנפשית של התלמיד. התלמידים מדווחים על חוויות כמו פתיחת עין שלישית, אינטואיציה חזקה יותר, טלפתיה ויכולות גבוהות אחרות לאחר שהם מקבלים כיוונוני רייקי.
לאחר שהתלמיד מקבל כיוונונים של רייקי, אנרגיית רייקי תישאר בו לתמיד. היא אינה מתנוונת ולעולם אין מאבדים אותה.
למעשה, תהליך כיוונון רייקי דומה לתהליך כיוון רדיו. פשוט צריך לדעת לכוון נכון את התדר האנרגטי, בדיוק כמו שאנו מכוונים רדיו. כאשר הרדיו לא מכוון בדיוק על התדר הנכון תהיינה הפרעות. כך גם רייקי. כולנו נולדים עם רייקי, רק שבמשך השנים הרייקי נחסם בגופנו, כי הסביבה בד"כ חוסמת אותנו והרייקי יוצא מהכיוון שלו. כך גם הגוף שלנו, רק אחרי שנקבל כיוונוני רייקי ממורה מוסמך, הרייקי יהיה מכוון ויימצא בדיוק בתדר הנכון.

שתפו הפיצו אותי

הפופולריים ביותר

עיסוי כדים

אני מזמינה אותך לחוויה של טיפול "אדמה" – טיפול ישיר ומדויק, מפנק ואפקטיבי.
החל מ250 ש"ח ל45 דקות עיסוי.

לקריאה »

עוד לקריאה

בעיות מפרקים

ישנם מספר סיבות לבעיות המפרקים ותקראו את הסברים על מנת שתבינו טוב יותר.

מהו רייקי?

המילה "רייקי" מורכבת משתי מילים יפניות" "ריי" ו"קי".

מגע מרפא

אני תמיד מקדישה מספר דקות בודדות בסוף כל טיפול של עיסוי למגע מרפא.

דילוג לתוכן