עיסוי עם מקלות במבוק חמים

עיסוי מיוחד ומתאים במיוחד לחורף...

 

שיטה יחודית לעיסוי המשלבת אספקטים רבים מהרפואה הסינית המסורתית. הטיפול עם מקלות במבוק מעניק למטופל עיסוי רקמות עמוק תוך הפעלת לחץ מתון יותר. העיסוי הפופולארי הזה מוצע בספאים רבים ברחבי העולם ומצוי בתפריט של המוני מטפלים עצמאיים במזרח ובמערב.

 

העיסוי עם מקלות במבוק חמים מחליף היום בעולם בהדרגה את האבנים האינדיאניות בזכות העבודה הרכה והעדינה עימו אך יחד עם זאת, גם בחום תוך עיסוי רקמות עמוק.

 

בעיסוי עם במבוק ניתן לטפל נקודתית בנקודות טריגר (נקודות התפוסות), לעסות את השרירים כברידוד "מערוך" או לשחרר באופן נפלא את הצואר והמותניים כשהבמבוק משמש כמנוף עם ציר ומגיע למקומות שכמעט בלתי אפשרי לטפל בהם בעזרת הידיים בלבד.

 

לעיסוי החכם עם מקלות במבוק פיתחו בשנים האחרונות סט מקלות מעובדים ומעוצבים המותאמים לכל מקום בגוף. המקלות מותאמים לגלגול כבמערוך, להחלקות על פני הגוף, לחיכוך, לסיבובם על כעין ציר, לתיפוף על פני הגוף, ללישה ולכל שלל הטכניקות הרבגוניות עימן ניתן לרפא. המקלות מחוממים לפני הטיפול בעזרת כרית חימום מיוחדת.

 

בזכות השטח הרחב שמכסה הבמבוק בתנועה אחת, משיג הטיפול תוצאות אפקטיביות ביותר ובמהירות רבה מבכל טיפול אחר.
לשיטת העיסוי ישנו יתרון גדול בטיפולי צואר ושכמות, גב תחתון ומותניים ובטיפול בשרירי הרגליים. עיסוי הבמבוק מצוין לשחרור ערוצי האנרגיה ולניקוי רעלים בדומה לעבודה עם "גואה שה" וכוסות הרוח בתנועה.
 
 
יתרונות הטיפול עם במבוק:
-מגביר את הסירקולציה הודות לשטח הפנים הגדול של הבמבוק
-ניתן לקבל טיפול עמוק וחזק בהתאם לרצונך בזכות הקושי של מקלות הבמבוק וטכניקות העבודה עימם
-שחרור מכסימלי בזמן קצר יותר
-מצוין כגיוון בשילוב עם טיפולי מגע אחרים כשבדי, רקמות עמוק ועוד
-מקלות הבמבוק החמים מעניקים הרפיה, ריפוי ורוגע
-טיפול חדש, מעניין ומגוון – חויה אחרת!

 

מסקרן אותך לנסות משהו שונה ומיוחד? אז קדימה אני מחכה לך עם המקלות המחוממים! :-) 

הזמן עכשיו

Comments (0)

Leave a comment

You are commenting as guest.